Borci z Béčka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zápas se Slaným 27.8.

3 posters

Goto down

Zápas se Slaným 27.8. Empty Zápas se Slaným 27.8.

Příspěvek  Fendy Thu 25 Aug 2011 - 20:39

čau kluci,tak jak jsem psal e-mailem,tak píši i sem. Jelikož jsem se v práci domluvil s jiným klukem,že mě zastoupí,tak mohu jet taky na zápas.Ještě může nastat změna,ale doufám,že ne.Zítra hned odpoledne dám vědět na 100%,jestli jedu,ale vypadá to,že jo.Beru auto a domluvil jsem se už s Josefem a Michalem,že je vyzvednu v Tuch. v 8:45 u cukrárny,takže jestli chce ještě někdo vzít,tak at napíše a domluvíme se.Mějte se a v sobotu na to vlítneme :-) Zdar Fendy

Fendy

Poèet pøíspìvkù : 454
Join date : 04. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Zápas se Slaným 27.8. Empty Re: Zápas se Slaným 27.8.

Příspěvek  Michal Thu 25 Aug 2011 - 23:57

Ano budu tam:0)
Tak snad nám ta sezona pěkně začne:0)
Michal
Michal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1219
Join date : 03. 08. 11
Location : Tuchlovice city

Návrat nahoru Goto down

Zápas se Slaným 27.8. Empty Re: Zápas se Slaným 27.8.

Příspěvek  Michal Fri 26 Aug 2011 - 13:50

A možná by nebylo od věci si pro jistotu vzít i boty do tělocvičny..
Michal
Michal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1219
Join date : 03. 08. 11
Location : Tuchlovice city

Návrat nahoru Goto down

Zápas se Slaným 27.8. Empty Re: Zápas se Slaným 27.8.

Příspěvek  Fendy Fri 26 Aug 2011 - 16:15

Takže na 100% jedu,zítra v 8:45 v Tuch. u cukrárny.

Fendy

Poèet pøíspìvkù : 454
Join date : 04. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Zápas se Slaným 27.8. Empty Re: Zápas se Slaným 27.8.

Příspěvek  petr pospíšil Fri 26 Aug 2011 - 19:07

Zdar, Já přijedu po vlastní ose s Jirkou Mifkem.Dal jsem to vědět hned ve středu večer Josifovi,nepřál jsem si abychom snad neměli kontumaci.Po současném vývoji,kdy vím že najednou nás bude osm,tak mě docela mrzí naše komunikace.S Josifem jsme se nakonec ve středu dohodli,že zaplatíme licenci Mifkovi a Buškovi,poněvadž u nich se mohu spolehnout na nenechání družstva ve štychu(jejich registrace jsem měl schované doma,již nehráli).Docela bych byl rád,aby se každý se svým přístupem nad sebou zamyslel.Ocenuji,že si to Fendy a Číča zařídí,ale na můj vkus je to docela pozdě.Nakonec je to můj názor,tak si to přeberte jak chcete.Ale nechávat to jen na Josifovi a čekat,že to nějak dopadne je sprostý.Taky si myslím,že z áčka nám rád pomůže Jardik,Venca a to je tak asi všechno a doprošovat se někoho jako ve středu?Je to naše soutěž a jestli to nedokážem hrát sami ,tak at to nehrajem.

petr pospíšil

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 07. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Zápas se Slaným 27.8. Empty Re: Zápas se Slaným 27.8.

Příspěvek  Fendy Sun 28 Aug 2011 - 11:33

Já jenom reguji na tu poslední zprávu od Petra,píšu až ted odpověd,protože jsem to četl dneska.Sice Petr má pravdu,že to necháváme na poslední chvíli,ale to známe i z předešlé sezony,takže nic nového. Jenom sám za sebe jsem měl snahu si to přehodit a nelíbí se mi,že mě obviněju,že jsem nebyl schopný si to dříve domluvit.Bohužel to nešlo,takže se na mě nezlobte.Příště to asi ani nebudu zkoušet,protože pak jsem za blbce,že jsem to nevyřešil dříve.Sorry.Jinak nad ostatníma je to na zamyšlenou,chápu že nemohli,ale někdy by si ten čas hold měl udělat.Čau

Fendy

Poèet pøíspìvkù : 454
Join date : 04. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Zápas se Slaným 27.8. Empty Re: Zápas se Slaným 27.8.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru