Borci z Béčka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Po zápase s SVC Rakovník

3 posters

Goto down

Po zápase s SVC Rakovník Empty Po zápase s SVC Rakovník

Příspěvek  Josif Sat 3 Sep 2011 - 15:07

Musím sem napsat pár vět o tom, jak jsme hráli s Rakovníkem, pač mi to strašně štve a eště pěkně dlouho štvát bude... Napište sem, co bylo podle vás nejhorší a co je potřeba zlepšit, případně nějaký postřehy atd...
Co se týče mě, tak mi vůbec nevadí, když prohrajeme, pokud do toho každej dá svý maximum. Proto mi asi nejvíc z toho zápasu vadí to, že nikdo nehecuje. My je dotáhnene, jsme na nich a nejdeme si ani plácnout doprostřed. V týmu jsou maximálně 3 lidi, co jsou schopný to vyhecovat, Pokud se na to reálně podíváte, tak zjistíte, že my nejsme lepší než naši soupeři, buď na stejný úrovni a nebo horší. Jedinej způsob, jak je můžeme porazit, je, že budeme táhnout za jeden provaz a budem se hecovat. To je to, co mi na našich zápasech moc chybí.
A teď trochu konkrétněji k dnešnímu zápasu.
Přišlo mi, že nebyl problém na příjmu. Pár se jich zkazilo, to určitě, ale základní problém byl jinde. Buď byla blbá nahrávka a nebo jsme nebyli schopní zaútočit. Tyhle dva faktory když se sejdou, tak je z toho rázem šňůra 5 balónů.
No a pak ty prokletý zalejvky. To musíme trénovat! Velká většina nám jich tam spadla, akorát snad Hochmi ví, kdy si pro ní má dojít...
Tak snad jsem nikoho nenaštval, všichni víme, jak jsme hráli...


Josif

Poèet pøíspìvkù : 244
Join date : 03. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Po zápase s SVC Rakovník Empty Re: Po zápase s SVC Rakovník

Příspěvek  petr pospíšil Sun 4 Sep 2011 - 20:58

Docela souhlasím s Josífem.Za sebe musím jen říct ,že mně docele sejří, když cítím že na to máme a neumíme to prodat.Nebudu popisovat co komu šlo a ne,ale když máme solidní příjem a dobrého smečaře a Já si myslím,že i účko,tak o to víc mně sejří že nemají možnost to ukázat.Mně tento dvojzápas hodně zklamal v naší partě a z pocitů výčitek,jednoho na druhého.Takhle to k ničemu dobrému nemůže vést.Ještě za sebe,ode mně nečekejte že to budu skládat,rád pomůžu v příjmu (když půjde),ale na servisu skákat neumím,ale když chce někdo vyhrát a to Já chci,tak servis stačí dávat umístěnej a třeba jen plachtu.Naposled jen řeknu,už bych nechtěl aby si z nás soupeř dělal srandu.

petr pospíšil

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 07. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Po zápase s SVC Rakovník Empty Re: Po zápase s SVC Rakovník

Příspěvek  Michal Thu 8 Sep 2011 - 15:04

Už se mi to trochu s odstupem pár dnů rozleželo.
Tak jen pár postřehů:
Hráče máme dobré - zvládnou obvykle příhra, náhra, útok a blok. Problém je, když se stane něco nestandardně nebo pokud hráč "odpracuje" jednu z fází, připadá mi, že si myslí, že má splněno. Jenže ono to tak není. Musí pořád dávat pozor, vykrývat útočníka, sledovat soupeře a nestandardně odražené míče.
Další věcí je, že hodně lidí má pocit, že je tam jen od "bouchání" nebo od hry na síti a ostatní jde mimo něj. Nechce hrát pole a nebo si neuvědomuje, že má to pole hrát a skoro čeká, kdy ho co trefí. Jenže to je prostě špatně, jestli si neuvědomujete, že volejbal není jen o hře na síti, tak si to promyslete ještě jednou. V poli prostě ten hráč musí chtít vybírat míče a mít z toho radost, když odhadne útok soupeře a zobne mu zalejvku nebo stojí dobře připravený na vybrání smeče.
S tím velmi úzce souvisí další věc. Dobře si pamatuju, jak nám tam na konci jednoho setu spadl doprostřed hřiště balon "zdarma". Nikdo to asi nechtěl brát na sebe a ten "těžkej oblouček" jít připravit nahravači.. spíš se soustředil jak to dostane nahrané a složí to k soupeři do hřiště, protože přece tenhle balon letěl doprostřed a to může brát skoro kdokoliv.. tak proč to nikdo nevzal, i když to všichni viděli..? Odpověď viz výše.
Michal
Michal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1219
Join date : 03. 08. 11
Location : Tuchlovice city

Návrat nahoru Goto down

Po zápase s SVC Rakovník Empty Re: Po zápase s SVC Rakovník

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru