Borci z Béčka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

+2
Michal
Jirka
6 posters

Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Jirka Sun 28 Apr 2013 - 13:11

Hlásím se na obě akce.

Jirka

Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 10. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Michal Sun 28 Apr 2013 - 16:26

S brigádováním bych problém neměl, když už si to založil, tak povídej, jak to vidíš Smile
Michal
Michal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1219
Join date : 03. 08. 11
Location : Tuchlovice city

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Fendy Sun 28 Apr 2013 - 20:48

Na trénink nedorazím musím dát dohromady prsty ze soboty :-) Jinak jestli bude brigáda, tak klidně dorazím. Akorát potřebujeme minimálně 5 lidí!! Aby jsme to zvládli v pohodě.

Fendy

Poèet pøíspìvkù : 454
Join date : 04. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Jirka Sun 28 Apr 2013 - 22:05

Michal napsal:S brigádováním bych problém neměl, když už si to založil, tak povídej, jak to vidíš Smile

No, představuju si to tak, že tam v šest naběhnu s lopatou a někdo zkušený, obeznámený s tím, co je nejdůležitější udělat mi řekne:"Udělej tohle a tohle. A koukej ať to lítá." Pak budeme pracovat a když to stihneme, tak se třeba ještě přesuneme do Calypsa a dokoukáme zbytek toho zítřejšího zápasu mezi Ostravou a Budějovicemi.

Jirka

Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 10. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Huby Sun 28 Apr 2013 - 23:54

Ahoj,
já jsem zítra bohužel ve škole Sad

Huby

Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 14. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Michal Mon 29 Apr 2013 - 15:56

No a já byl dnes opět u doktora. Není to se mnou úplně dobrý, takže na trénink určitě nepůjdu.
Co se týče brigády, bylo by to fajn, ale asi bychom tam byli maximálně 4, spíš bych to nechal na jiný den. Možná by nebyl špatný pátek, kdy by se na to potom dalo navázat.
Michal
Michal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1219
Join date : 03. 08. 11
Location : Tuchlovice city

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  radek.mansfeld Mon 29 Apr 2013 - 16:15

ahoj, dneska nestíhám, nejde ani Adam, ani Štěpán tak se tu někdo vyjádřete, jestli něco bude a kdyžtak co - dám vědět Honzovi P. a Petrovi P.
díky
r.

radek.mansfeld

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 04. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Jirka Mon 29 Apr 2013 - 16:34

Dobře, dnešní brigáda se ruší. Kdybyste ale chtěli zajít do té hospody, podívat na finále volejbalu, dejte vědět.

Jirka

Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 10. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  radek.mansfeld Mon 29 Apr 2013 - 16:45

a co trenink? ten bude?

radek.mansfeld

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 04. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Michal Mon 29 Apr 2013 - 16:46

případně mám klíč od tělocvičny
Michal
Michal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1219
Join date : 03. 08. 11
Location : Tuchlovice city

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Fendy Mon 29 Apr 2013 - 17:25

domluvíme se ohledně brigády v sobotu na volejbale.Jinak dneska nejdu.

Fendy

Poèet pøíspìvkù : 454
Join date : 04. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  petr pospíšil Tue 30 Apr 2013 - 17:36

Nazdárek,

tak na volejbale jsem byl sám a na brigádě se šesti klukama z áčka.Je to parádní vizitka,když kluci z áčka,již byli podruhé a my ani jednou(a navíc tam hrajem).

Petr P.

petr pospíšil

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 07. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Michal Tue 30 Apr 2013 - 18:52

petr pospíšil napsal:Nazdárek,

tak na volejbale jsem byl sám a na brigádě se šesti klukama z áčka.Je to parádní vizitka,když kluci z áčka,již byli podruhé a my ani jednou(a navíc tam hrajem).

Petr P.

ahoj. Naše brigáda ještě neproběhla - jelikož na pondělí se příliš lidí nedomluvilo viz předchozí diskuze. Nic ve zlém, ale asi ses měl ozvat dřív a nebo si alespoň přečíst předchozí diskuzi či to tu sledovat a napsat sem dříve. Pokud bys něco napsal už v neděli či pondělí, že chceš jít, "minimálně" Jirka a Fendy by se k tobě přidali. O áčku jsme bohužel nic nevěděli a z toho predikuju, že ani oni nic o nás.
Michal
Michal
Admin

Poèet pøíspìvkù : 1219
Join date : 03. 08. 11
Location : Tuchlovice city

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  petr pospíšil Tue 30 Apr 2013 - 20:26

Co se dá dělat,Já šel na trénink.Bylo řečeno,vem balony a přijd.Číst forum a stále čekat na někoho ,mně nebaví.Takže když nikdo nepřišel,tak jsem šel alespon na to hřiště.

petr pospíšil

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 07. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy Empty Re: Pondělí 29.4. - brigáda a za odměnu možná i finále extraligy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru